خرید آنلاین شارژ ایرانسل و همراه اول
ارسال خبر

اجرای فرامین مقام معظم رهبری باعث سربلندی کشور و شکست دشمن است

یزد – رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد گفت: اجرای فرامین مقام معظم در سالجاری در پیام نوروزی و سخنرانی ایشان در مشهد مقدس باعث سربلندی کشور و شکست توطئه های دشمن در تمامی ابعاد و بخصوص سیاسی و اقتصادی است .

حجت الاسلام والمسلمین ˈ رضا شریفی ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک سال جدید به ابعاد مختلف پیام نوروزی مقام معظم و تاکید بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره کرد.

وی محور اصلی فرمایشات مقام معظم را در سالجاری تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بخاطر توطئه های دشمنان و شرایط نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست .

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یزد به فشارهای اقتصادی و تحریم دشمن طی سال های پس از انقلاب اسلامی و سال های اخیر اشاره و بر خلق حماسه اقتصادی در مقابل توطئه های دشمنان تاکید نمود .

شریفی گفت: حماسه اقتصادی در گرو فعالیت های گسترده در زمینه تولید بیشتر، تلاش برای حودکفایی و همچنین عنایت خاص به سرمایه ایرانی است .

وی افزود: تحقق اوامر مقام معظم در زمینه حماسه اقتصادی با همکاری عموم مردم و مسئولان ، شکست توطئه های دشمنان را در این زمینه رقم خواهد زد .

این مسئول به اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه امسال خاطر نشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات امسال می تواند موجب خلق حماسه سیاسی باشد .

شریفی یادآور شد: حماسه سیاسی ملت قهرمان ایران در 24 خرداد امسال یک وظیفه بزرگ دینی و انقلابی و موجب اقتدار نظام مقدس جمهوی اسلامی است .

وی گفت: تحقق منویات مقام معظم در دو زمینه سیاسی و اقتصادی بار دیگر اقتدار ، هوشیاری و بینش مردم ما را در مقابل رفتارهای خصمانه دشمنان نشان می دهد .

با جستجوی چنین کلماتی به این صفحه آمده اند:

 • اسامی کاندیدهای ریاست جمهوری
 • اسامی کاندیدای ریاست جمهوری درسال1392
 • آخرین سفر استانی رهبر
 • آخرین سفر استانی سال 93
 • آخرین سفر رهبر
 • آخرین سفر استانی رهبر 93سال
 • آخرین سفر رهبری در سال 93
 • سفر استانی رهبری در سال جاری
 • سفر های رهبر در سال 93

اگر این خبر ناقص است و یا حاوی متن نمی باشد لطفا در قسمت نظرات اعلام کنید.

یک دیدگاه

 1. مهسا می‌گه:

  این خبر ناقص است و
  حاوی متن نمی باشد

  این دیدگاه را قبول دارید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

یک نظر بدهید

دیدگاه های شعارگونه مانند: "زنده باد..."، "فقط..."، "مرگ بر..." تایید نمی شود. دیدگاه هایی که حاوی مطالبی خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین تهمت و توهین نسبت به اشخاص حقیقی و یا حقوقی می باشد نیز تایید نشده و حذف می گردند.


*