خرید آنلاین شارژ ایرانسل و همراه اول
ارسال خبر

69 نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در گیلان ثبت نام کردند

رشت – معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت : 69 نفر در نخستین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستادر استان نام نویسی کردند .

ˈ محمد اکبر زاده ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از این تعداد 38 نفر در شهرها و 31 نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ثبت نام کرده اند .

وی اظهار کرد : بیشترین تعداد ثبت نام داوطلبان انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان در شهر رشت با 23 نفر انجام شده است .

وی خاطر نشان کرد : داوطلبان تا اول اردیبهشت فرصت دارند در روستاها به بخشداری ها و در شهرها به فرمانداری های استان برای ثبت نام مراجعه کنند .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در 52 شهر و دو هزار و 88 روستا برگزار می شود ، گفت : در این انتخابات که 24 خرداد همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود 11 هزار و 137 عضو منتخب اصلی و علی البدل شوراها در استان انتخاب می شوند .

با جستجوی چنین کلماتی به این صفحه آمده اند:

  • صلاحیت شورای شهر رشت
  • اسامی تاییدشدگان شورای شهررشت
  • اسامی صلاحیت شورای شهر رشت
  • شورارشت

اگر این خبر ناقص است و یا حاوی متن نمی باشد لطفا در قسمت نظرات اعلام کنید.

بدون دیدگاه

یک نظر بدهید

دیدگاه های شعارگونه مانند: "زنده باد..."، "فقط..."، "مرگ بر..." تایید نمی شود. دیدگاه هایی که حاوی مطالبی خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین تهمت و توهین نسبت به اشخاص حقیقی و یا حقوقی می باشد نیز تایید نشده و حذف می گردند.


*